Rusça kayıt tarihleri

POLONYA İNGİLİZCE DİL KURSU

Polonya’da Dil Kursu almak isteyen arkadaşlar size özel kısa süreli ya da uzun süreli dil kurslarının paketleri bulunmaktadır. İngilizce dil kursu almak isteyenler neden Polonya?

Polonya sizin için ekonomik olarak daha avantajlı olacaktır. Bir yandan tatilinizi yaparken diğer yandan ise çevredeki insanlarla ingilizce konuşarak ingilizcenizi geliştireceksiniz. Sınırsız bir şekilde istediğiniz zaman Dil Kursu okulunuzdaki öğretmeniniz ile iletişime geçerek ekstra bireysel ders talep edebiliyorsunuz. Yani anlayacağınız 2-3 aylık dil kursu döneminizde hem İngilizcenizi geliştiriyorsunuz hem de rahatca tatilinizi yapıyorsunuz.

Uzun süresi dil kursları ise genelde Polonya’da okumak isteyen arkadaşlar içindir. Lehçe dil kursu ya da İngilizce dil kursu olarak seçimlerini sunmaktadırlar. 1 sene boyunca toplam minimum 600-700saat ingilizce dil eğitimi almaktasınız. A1 den B2 seviyesine kadar üniversitelerin hazırlık dil kurslarında eğitim verilmektedir. Dönem sonunda sertifikanızı elinize alarak, sertifikanız ile istemiş olduğunuz üniversiteye kaydınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Lehçe dil kursları da A1 seviyesinden B2 seviyesine kadar üniversitelerin hazırlık dil kurslarında ya da özel dil kurslarında eğitim verilmektedir. Aynı şekilde dönem sonunda sertifikanızı elinize alarak yazılmak istediğiniz okula kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim bölüminden bizimle irtibata geçiniz.