Baranovichi Rusça Kursu

Rusça öğrenmek isteyenler için bu yazımızda bir çok adayın tercih ettiği Baranovichi Rusça kursu programından bahsedeceğiz. Baranovichi şehir üniversitesi 2004 yılında kurulmuş olup Pedagoji, Mühendislik, Yabancı Diller ve Hukuk fakülteleri bünyesinde bulunmaktadır. Baranovichi üniversitesi tarafından düzenlen rusça kursları da ekonomik açıdan gayet uygundur. Baranovichi üniversitesinin öğretim üyesi kadrosu da gayet iyi bulunmaktadır. Son yıllarda öğretim üyesi kadrosunda yaklaşık 100’e yakın profesör ve doçent, 200’ün üzerinde doktor, 20 Akademisyen ve belirli sayıda araştırma görevlisi yer almaktadır

Baranovichi şehri Minsk şehrine yaklaşık 100 km uzaklıktadır, fakat minske ulaşımı cok rahattır. Her gün 2-3 saat farkla minsk şehrine hızlı tren hareket etmektedir ve bilet fiyat² gayet caziptir, eğer 1-2 gun önceden alırsanız 3-4$ gibi bir fiyata 1 saat 30 dakikaya minske varabilirsiniz.

Baranovichi Rusça Kursu programları

Rusça kursu programlarının toplam süresi 3 ila 6 ay arasında süren programlardan oluşmaktadır.

  • Baranovichi Günlük Rusça Ders sayısı : 4 saat
  • Baranovichi Haftalık Rusça Ders Sayısı : 20 saat
  • Baranovichi Aylık Ders Sayısı : 80 Saat

Baranoviçi Üniversitesinde Yaşam

Üniversite kampüs halindedir yurt binalarının dersliklere uzaklığı yürüyüş mesafesiyle 2 dakikadır kampüs girişinde basketbol sahası, futbol sahası, spor salonu, bankamatikler bulunmaktadır. Ayrıca kampüs dışındada kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Yurt odaları gayet komforludur 2-3-4 kişilik konaklama imkanları vardır. Banyo mutfak odanın içindedir, iseteyen kendi yeme işini kendisi yapma imkanına sahiptir ayriyetten yemekhanede yemek isteyen arkadaşlarda 2-3 $ gibi cazip fiyatlara 4-5 çeşit yemek yenilebilmektedir. Baranovichi gece hayatında da bir okadar renklidir, şehirde 3-4 tane gece kulubü bulunmaktadır, hafta sonu geceleri ve cuma geceleri hepsi son derece dolu olmaktadır.

Baranovichi Rusça Kursu Kayıtları

Baranovichi  Rusça kursu progralarına katılmak isteyen öğrenciler iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirler. Baranovichi üniversitesine uzun yıllardır düzenli bir şekilde rusça dil kurslarına öğrenci götürmekteyiz. Rusça kursu takvimleri ve fiyatları için temsilcimiz detaylı bilgilendirmelerde bulunacaktır.

 

İlgili aramalar : Baranovichi rusça kursu, baranoviçi rusça kursu, Baranovichi rusça kursları, Baranovichi üniversitesi rusça kursu, Baranovichi üniversitesi rusça kurs programları, Baranovichi rusça kurs fiyatları, Baranovichi üniversitesi rus dili eğitimi, Baranovichi üniversitesi kursu, baranoviçi üniversitesi rusça, baranoviçi, baranoviçi rusça kurs programı